MAĞAZALAR

Group Bema; KANZ ve S&D mağaza konseptlerinde 0-16 yaş grubu bebek ve çocuklara geniş marka ve ürün yelpazesi ile Türkiye genelinde hizmet veriyor.

Kanz Mağazaları

Kanz 1949 yılından bugüne dünya çocuk modasına yön veriyor. Çocuk modasının öncü markası Kanz'ın Türkiye'deki mağazalarında dünya markalarına ulaşabilirsiniz.

S&D Mağazaları:

Bebek ve çocuk giyiminde Türkiye'de ilkleri gerçekleştiren Kanz, "Sons and Daughters" mağazalarında dünyanın önde gelen markalarına yer veriyor. S&D mağazasında, Kanz mağazasındaki tüm markalar var. Ek olarak 1880 yılından bugüne bebek çocuk modası için çalışan Steiff ve özel günler için hazırlanan Kathe Kruse koleksiyonlarına da ulaşabilirsiniz.

Şehir Seçin ADANA ADIYAMAN AFYONKARAHİSAR AKSARAY ANKARA ANTALYA AYDIN BALIKESİR BARTIN BATMAN BİTLİS BOLU BURSA DİYARBAKIR DÜZCE EDİRNE ELAZIĞ ERZURUM ESKİŞEHİR GAZİANTEP HATAY ISPARTA İSTANBUL İZMİR KAHRAMANMARAŞ KASTAMONU KAYSERİ KIRIKKALE KOCAELİ KONYA MALATYA MANİSA MARDİN MERSİN(İÇEL) MUĞLA NEVŞEHİR ORDU SAKARYA SAMSUN ŞANLIURFA TEKİRDAĞ TRABZON VAN YALOVA ZONGULDAK

Kanz ve S&D, Group Bema markalarıdır..

www.groupbema.com

Bema tekstil
KANZ bir Group Bema markasıdır. © 2012 Tüm hakları saklıdır. Takip Edin |