KURUMSAL· Group Bema

Kanz bir Group Bema markasıdır.

www.groupbema.com

Bema tekstil
Group bema 20 yılı aşkın süredir bağlı şirketleri ile Türkiye'de tekstil sektöründe çocuk konfeksiyonu üretimi ve markaları ile hizmet veriyor. 2004 yılında, 1949'da kurulmuş olan Kanz markasının bağlı olduğu Kanz Finansal Holding'e ortak oldu. 2009 yılında, Holdingin tamamı Bemateks A.Ş. ortakları tarafından satın alınmıştır.

2008 yılında, dünyaca ünlü Alman Steiff oyuncak markasının konfeksiyon grubu üretim ve dağıtım haklarını aldı. 2010 yılında, önemli bir adım daha atarak 1842 yılında kurulmuş köklü bir Alman markasını daha gruba kazandırdı. Doll 0-16 yaş atkı, bere, eldiven, çorap vb. çocuk aksesuarları üreten ve tüm Avrupa'da bilinirliği yüksek bir çocuk markasıdır. 2011 yılında, Doll markası ile Bebek Arabası, Oto Koltuğu, Oyun Parkı gibi bebek araç gereçleri koleksiyonunu Türk tüketicisinin beğenisine sundu.

2011 yılında, Avrupa'da tanınmış bir çocuk markası olan Pampolina gruba kazandırıldı. Kanz, Pampolina, Steiff, Marc O'Polo, Papermoon, Lemmi, Bellybutton markaları ile dünya çocuk modasına yön veren group bema 35'den fazla ülkede hizmet sunan bir dağıtım kanalını yönetmektedir. Türkiye genelinde geniş marka ve ürün yelpazesi ile hizmet veriyor.

Group Bema çatısı altında yer alan firmalar

- Kanz Financial Holding
- Bemateks Tekstil Paz. San.ve Dış Tic. A.Ş.

KANZ bir Group Bema markasıdır. © 2012 Tüm hakları saklıdır. Takip Edin |